wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport

Poznaj wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport

Wózek mima Xari Sport różni się od zwykłego modelu większym siedziskiem, które zapewnia wyższy poziom komfortu dla starszych i większych dzieci. Większe siedzisko w tym modelu zachowuje jednak elegancki styl, którym charakteryzują się wózki Mima. Produkt posiada bardziej sportowe linie i tradycyjne materiały. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal jest on mocno w stylu marki mima.

Dlaczego wózek wielofunkcyjny?

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu nie posiada ukrytej gondoli w siedzisku. Można go jednak użytkować już od samych narodzin dziecka, dzięki dodatkowej gondoli.

Ta gondola została specjalnie zaprojektowania i przystosowana, aby można było ją montować bez problemu na dowolnym stelażu Mima Xari. Wystarczy zakupić dodatkowe adaptery, które umożliwiają łatwy montaż tej gondoli do siedziska. Wózek ten może mieć tak jak poprzedni model siedzisko skierowane zarówno w przód jak i w tył do kierunku jazdy. Można więc dostosować wózek do potrzeb maluszka.

Wózek mima Xari sport – zalety

Siedzisko wózka posiada możliwość rozkładania w 3 pozycjach i na 2 wysokościach. Oprócz tego posiada na nowo zaprojektowany i regulowany podnóżek oraz dużą budkę chroniącą dziecko przed promieniami UV. Budka umożliwia również wygodne obserwowanie dziecka przez rodzica.

Wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport (zobacz opis) można składać wraz z zamontowanym siedziskiem. Dla większej wygodny i bezpieczeństwa wyposażono ten produkt w regulowaną rączkę, którą obito skórą. Po złożeniu można zabezpieczyć wózek przy pomocy specjalnego zatrzasku.

Komfort i bezpieczeństwo dziecka

O komfort i bezpieczeństwo dziecka dba również wyściełane siedzisko wyposażone w 5 punktowe szelki. Koła są bardzo odporne na wszelkie negatywne warunki i są wyposażone w technologię sportts shoe dzięki, której nie doświadczymy tak zwanego kapcia.

Siedzisko dzięki większemu rozmiarowi niż zwykły model może starczyć na dłuższy czas. Korzystać mogą więc z niego małe i większe dzieciaki. Jest to produkt dla rodzin ceniących sobie styl i wygodę. Wytrzymałe materiały, którym wykonany jest ten wózek, sprawiają, że produkt można wykorzystywać  przez naprawdę długi czas. Warto więc zainteresować się zakupem większego modelu wózków marki Mima.