potrawa do podgrzania

Gotowe dania mięsne – dlaczego warto

Dobrze przyprawione mięso, które rozpływa się w ustach i ma niepowtarzalny smak, może być trudne do uzyskania w warunkach domowych. Tym bardziej, gdy śpieszymy się w kuchni, brakuje nam czasu, doświadczenia i dostępu do produktów najwyższej jakości.

Projekt Meatologia wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Oferujemy gotowe dania mięsne premium, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane smaki, a przez swoją różnorodność trafią w gusta każdego podniebienia. To co, jesteś już głodny?

Czym są gotowe dania mięsne do podgrzania?

Przygotowanie mięsnego arcydzieła stanowi wyzwanie nawet dla mistrzów kuchni. Początku naszych wyjątkowych dań można szukać już na zielonych łąkach w Nowej Zelandii, gdzie stacjonują najlepsze hodowle, a dziewicze tereny są wolne od skażeń. Najwyższej jakości mięso sprowadzamy też z Argentyny, Australii, Japonii i Wielkiej Brytanii. Tylko takie ma niepowtarzalny smak i aromat.

W wyborze zdrowego i smacznego mięsa ważne jest skąd pochodzi, jaki ma skład, w jaki sposób jest przewożone, konserwowane, przetwarzane, czy ma wszystkie certyfikaty. Dbamy o każdy z tych szczegółów żebyś nie musiał już nimi zawracać sobie głowy.

Zagrzej i zjedz!

Wolno pieczona wołowina lub udziec jagnięcy, karczek wieprzowy duszony w gęsim tłuszczu, czy może mięsne kule w sosie truflowym? Nasze dania mogą być gwoździem programu Twojego obiadu czy eleganckiej kolacji, wystarczy, że je tylko podgrzejesz i już możesz serwować – dla siebie, bliskich i przyjaciół. Ich wyjątkowy smak poczujesz także na zimno, jako dodatek do pysznych kanapek. Wszystko zależy już od Twojej inwencji i od tego co lubisz. Możesz też je zabrać do pracy i skonsumować w wolnej chwili, kiedy będziesz potrzebował nabrać więcej sił. Nasze dania przygotowane na bazie najlepszych sztuk mięsa sprawdzą się w każdej sytuacji, w której Ty poczujesz się głodny.

Marynowanie mięsa.

Kolejnym sekretem naszych potraw premium jest także wcześniejsza marynata w autorskiej mieszance przypraw i wykorzystanie własnych przetworów. Gotowanie jest naszą pasją, dążymy do perfekcji i lubimy bawić się smakiem. Wybierz takie dodatki, jakie najbardziej Ci smakują – sos pomidorowy z parmezanem, sos truflowy z pieczarkami, a może sos z zielonego curry? Czy może masz ochotę na spróbowanie zupełnie czegoś nowego, szalonego i obezwładniającego Twoje kubki smakowe? Jeśli brakuje Ci mięsnych dań, które podawane są w najlepszych restauracjach, możesz taką wyjątkową ucztę zorganizować w swoim domu. Przygotuj ulubioną zastawę, a my zajmiemy się resztą!

Źródło: https://meatologia.pl/product-category/zagrzej-i-zjedz/